Rozë

VIP-at e prekur nga shpirti i festave

08:45 | 18 December 2015
vipa-ne-feste-600x600

Kjo është një ndër periudhat më të bukura të viti për shumë nga ne. Me atmosferën festive, me zbukurimet e shtëpive ose qyteteve, nxitja për të hyrë në shpirtin e festës prek këdo.

Një gjë e tillë i ndodh dhe personazhet e njohura në botë. Nga fotot të ndryshme të postuar në rrjetet sociale, spikasin disa nga yjet botërore, të cilët tashmë zytarisht janë përfshirë në dëshirën e madhe për të festuar dhe për të postuar një foto poshtë bredhit, apo me një nga simbolet e Krishtlindjeve.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

david-beckham-495

David Beckham

Duket se futbollisti nuk mendon të festojë vetëm për vete, por edhe përfshin në entuziazimin e tij dhe qenushin e shtëpisë Olive.

ellie-goulding-495

Ellie Goulding

Ka filluar sezoni i mbrëmjeve festive për këngëtaren bjonde, e cila në një festë me mikeshat e saj nuk ka harruar të veshë pulovrën e preferuar me drerë.

alesandra-ambrossio-435

Alessandra Ambrosio

Modelja brazilane duhet se ka rënë në dashuri me këtë arush gjigand, veshur si Santa Claus, apo jo?

selena-gomex-495Selena Gomez

Një çorape Krishtlindjesh e mbushur me dhurata për Selena Gomez. Dikush ka filluar festën përpara kohe!

kylie-jenner-660

Kylie Jenner

Modelja Kylie Jenner është përfshirë nga shpirti i Krishtlindjeve dhe nuk ka rezistuar dot që të postojnë një foto të dekorimit të shtëpisë dhe tryezës me elemente festive./tvklan.al

 

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)