Rozë

VIP-të të gjithë për Ramushin, ku është Leonora? (FOTO)

20:41 | 10 January 2017
nora-rambo-848x478

Të gjithë artistet e estradës sonë ‘çohen’ në këmbë dhe kërkojnë lirimin e Haradinajt, por mungon e para e tyre!

Leonora shquhet si njëra nga këngëtaret që publiku e do shumë por ajo thuajse ka mbetur e vetmja e cila nuk ka bërë publike diçka me të cilën dëshmon se sa krenare është me Ramushin por as kërkesë për lirimin e tij siç po e bëjnë shumë të tjerë, shkruan GazetaBlic.

Vetëm Leonora e di këtë, e për përgjigjen pritet së shpejti që të kuptohet pse heshtë ajo!…

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)