Rozë

Vjen kënga më e re për Ramush Haradinajn nga Dava Gjergji (VIDEO)

20:38 | 11 January 2017
rambo

Këngëtarja e cila këndoj disa këngë të cilat dëgjohen çdo herë dhe pëlqehen shumë nga ubliku shqiptar.

Ajo tani ka sjellë një këngë të cilën ia dedikon Ramush Haradinajt, shkruan GazetaBlic.

Tekstin e kësaj këngë të titulluar “O Ramush na ke me veti” e ka shkruar Gjovalin Dushaj, ndërsa muzikën M&D Studion Prishtinë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)