Rozë

Vogëlushja më e bukur në botë, Instagrami i saj “shpërthen” nga shikimet dhe pëlqimet

14:04 | 11 January 2017
vv_1484142067-2986121-604x478

Vogëlushja Anastasia Knajzeva nga Rusia, është vetëm 5 vjeç dhe cilësohet si vajza më e bukur në botë.

Në llogarinë e saj në Instagram, e cila 350 mijë ndjekës, janë publikuar fotografi të reja ku ajo duket vërtetë shumë e bukur.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Fotografia e fundit ku ajo shijon dimrin është parë mbi 35,000 herë dhe ka mbi 10,000 pëlqime.

Hidhini një sy fotove të saj:

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)