Rozë

Zbulohet foto nudo e këngëtares serbe, kujdes zemrën djema (Foto)

07:06 | 12 January 2017
nn_1484204196-1882883

Jelena Karleusa është bërë shumë e famshme para disa kohësh, kur akuzoi Kim Kardashianin, se ajo po i kopjonte stilin e veshjes.

Në disa foto që ajo kishte krahasuar veshjet e saj me ato të yllit televiziv shihej ngjashmëria e madhe mes tyre, por nuk dihet, nëse pretendimet e këngëtares ishin të vërteta.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Mirëpo, një mënyrë tjetër për të qëndruar në ‘maje’ të lajmeve rozë, përveç akuzave të tilla është edhe zhveshja nga ana e saj.

Dhe që publiku e fansat e saj të kenë arsye për ta mbajtur emrin e saj në gojë, ajo ka realizuar një fotoseancë të nxehtë.

Dhe 38-vjeçarja në këto foto është shfaqur tejet sensuale dhe në formë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...