Sport

Zidane: Reali synon t’i fitojë këta trofe

17:39 | 11 January 2017
reeeee

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka treguar objektivat e Los Blancos.

Real Madridi ka objektiva të mëdha këtë sezon. Zinedine Zidane thotë se Los Blancos synojnë ta fitojnë La Ligën, Ligën e Kampionëve dhe Copa del Rey, përcjell Express.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

“Tripleta? Fillimisht duhet të vazhdojmë të punojmë. Është synimi ynë, por tani për tani nuk duhet të mendojmë për atë, pasi aktualisht është shumë larg. Nuk ka lojtar që nuk mendon për këtë, por duhet t’i marrim ndeshjet një nga një”, ka deklaruar Zinedine Zidane.

Real Madridi nën drejtimin e strategut francez ka fituar Ligën e Kampionëve dhe Kupën e Botës për klube. /Express/

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)