Uncategorized

Zyrtare: Vushtrria bën ‘goditjen’ e rradhës – FOTO

10:46 | 12 January 2017
vushtrr

Vushtrria vazhdon ndërtimin e projektit për tu rikthyer në elitën e futbollit kosovar, derisa kanë arritur marrëveshje me ish-mbrojtësin e tyre Mehmet Gërxhaliun për të qenë pjesë e skuadrës, shkruan Gazetasheshi.com.

Ish-kampionët e vendit tashmë qojnë në tre numrin e ardhjeve të reja në këtë afat kalimtar, derisa më parë kishin arritur marrëveshje edhe me Dior Zabërgjen dhe Nazif Mulakun.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Vushtrria mbylli pjesën e parë të kampionatit në Ligën e Parë në vendin e 9-të me 21 pikë, pesë më pak se zona që mundëson ndeshjen e barazhit.

mmu

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)