Lajme

Paralajmërohet bllokimi i autostradës

19:17 | 25 April 2018 Autori: Infokusi

Banorët në zonën e Shkozetit dhe të kënetës në Durrës kanë protestuar sot në shenjë pakënaqësie për kanalin e ndotur.

Ata kanë paralajmëruar bllokimin e autostradës Durrës-Tiranë, në rast se nuk ka reagim nga autoritetet përkatëse.

Banorët kërkojnë transparencë për përdorimin e taksave të tyre./Tch/

Të tjera