Rozë

Pas fotos nudo, Amber Rose shokon publikun me një video ku… (Video +16)

14:30 | 19 June 2017 | Autori: Infokusi

Çmenduritë e Amber Rose nuk kanë fund.

Pas publikimit të fotos nudo dhe e padepiluar, e cila menjëherë u fshi nga Instagrami, ish- striptistja ka publikuar një video tejet provokuese.

E veshur me pantallonat të shkurtra rozë teksa bën “twerk” nën ritmet e këngës “Despacito”, duke ia marrë vëmëndjen e të gjithëve.

Të tjera