Rozë

Publikohet foto nga salla e Majlindës me Ruanin, djalin e Majk (Foto)

15:27 | 19 May 2017

Majlinda Zeka sot është bërë nënë e fëmiut që e ka me reperin Majk.

Lajmin e ka konfirmuar vet bukuroshja kohë më parë në Instagram, ku edhe ka shfaqur imazhe të djalit, por jo edhe të saj.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Faqja Artistët Shqiptarë ka siguruar një foto nga salla e lindjes të Majlindës me djalin e saj të posa lindur.

Fëmiu i parë i Majlindës dhe Majk është pagëzuar me emrin Ruan.

Sipas informacioneve të para çifti vazhdojnë të jenë të ndarë, por do të kujdesen bashkë për Ruanin.