Rozë

Publikohet hiti më i ri nga Betim Alihajdari (VIDEO)

20:45 | 11 January 2017

Këngëtari Betim Alihajdari sapo ka publikuar këngën me të re.E titulluar “Jo”, vjen me tekst nga Fatmir Muja, muzika nga Rrahman Kryeziu, ndërsa kjo këngë u finalizua me videoklip nga ‘D Production’.

Në këtë klip këngë, Betimi shfaq talentin e tij në muzik, madje pak minuta pas lansimit ka filluar të shihet suksese dhe klikimet ne kanalin “You Tube”.