Rozë

Publikohet “Largësia” e Jehona Lumit (VIDEO)

15:38 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, para pak minutave këngëtarja Jehona Lumi, ka publikuar këngën e saj më të re me titull ‘Largësia’.

Kjo këngë është realizuar nga ‘Dual Vox Studio’ pjesë e së cilës është vetë këngëtarja, ndërsa videoklipin është punuar nga ‘Pink Moon Creative.

Ndryshe Jehona ishte pjesë e ‘The Voice of Albania 2’ ku u vlerësua lartë për zërin e saj të veçantë dhe kishte arritur thuajse deri në fund të garës.

Këngëtarja me zërin e saj të veçantë është aktive tash e sa kohë në mbrëmje të ndryshme live bashkë me bendin e saj.

Ndërsa tani me projektet në vazhdim synon të futet fuqishëm në tregun muzikor në vend./INFOKUSI

 

 

Të tjera