Rozë

Ryan Phillippe bëhet për spital (FOTO)

16:20 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi

Ryan Phillippe është aktualisht në spital dhe ka publikuar disa fotografi nga shtrati i tij, ku duket se ai ka një lëndim në këmbë.

Fansat u shqetësuan kur aktori 42-vjeçar postoi një fotografi të tillë në Instagram ku shihej këmba e tij e plagosur, transmeton Klan Kosova.

Më vonë, Ryan postoi edhe një foto duke çuar gishtin e tij të madh të dorës nga shtrati në spital e duke shkruar: “Unë do të jem ok dhe e vlerësoj shqetësimin tuaj”.

Nuk dihet ende se çfarë ndodhi me aktorin.

ryan phillippe hospitalized 023929173

 

Të tjera