Rozë

Sa ka ndryshuar Angelina Jolie me kalimin e viteve (Foto/Video)

16:50 | 05 June 2016

Mediat e mëdha botërore kanë bërë përmbledhje të shumta për ndryshimet në dukjen e saj. Mes kryesoreve janë EOnline dhe Marie Claire, transmeton Telegrafi.

angie

Portali i lajmeve për të famshmit ka sjellë përmes fotografive ndryshimet në dukjen e aktores ndër vite.

angiin

Dhe njëherësh ka publikuar disa fotografi, në të cilat ajo ka pozuar me ish-partnerët e saj, por edhe me nënën e saj të ndjerë.

nena

Aty janë edhe fotografitë për të kujtuar lidhjen e saj me partnerin aktual, Brad Pitt dhe disa imazhe me fëmijët.

ang

Nga ana tjetër, revista prestigjioze ka publikuar një video, në të cilën ka bërë një përmbledhje të parakalimeve të Angelinas në tapetin e kuq.