Fun & Video

Sekreti seksual: Ja çfarë fshihte kjo grua poshtë dyshekut (FOTO+16)

15:26 | 21 April 2017

Një grua kërkoi ndihmën e miqve të saj për të zhvendosur një dyshek.

Por fotoja e dyshekut të saj përfundoi në Imgur dhe është parë miliona herë.

“Ja çfarë mban poshtë dyshekut mikesha jonë,” shkruan postuesi i fotos.

Sekretari i saj tani u bë publik.

Etiketa: