Lajme

Selimi PAN-it: Ejani ne Kuvend, nuk kemi kohë as para për të humbur

12:12 | 14 August 2017 | Autori: Infokusi

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, në seancën konstituive të Kuvendit të Kosovës ika ftuar deputetët e PAN-it që të marrin pjesë në seancë

“I ftojë kolegët tanë deputetë që të vinë në Kuvendin e Kosovës sepse asnjë vend tjetër nuk do të mund të zëvendësoj Kuvendin, asnjë tryezë për takim apo tavoline kafeneje”, shkruan Infokusi.com

Selimi ka vazhduar duke thënë se nuk kemi kohë as para për të humbur”

“Nuk kemi kohë e as para për të humbur, prandaj i ftojë deputetë të vinë dhe të japin kontributin e tyre”

“Kanë kaluar 2 muaj nga zgjedhjet dhe qytetarët ende nuk kanë marrë përgjigje për atë që kanë vendosur” ka thënë Selimi./INFOKUSI

Të tjera