Rozë

Shpërthen Marina…”djeg” Kaprin me të kuqe! (Foto)

18:14 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi

Pushimet për Getoarin dhe Marinën duket se nuk kanë fund.

Këtë herë çifti i njohur, i cili pritet që së shpejti të lidhen në martesë, ndodhen në Kapri.

Moderatorja bukuroshe ka publikuar disa foto në rrjete sociale në të cilat shfaqet në një skaf të vogël, e veshur tërësisht me te kuqe.

Mjaft në formë ajo ka treguar edhe njëherë se është një nga moderatoret më seksi të ekranit shqiptar dhe padyshim është duke kaluar disa ditë relaksuese dhe të mrekullueshme në Kapri.

Të tjera