Lajme

Shqipëri: 15 vjeçarja zhduket në pushime

shpërndaje 0 0

Një vajzë e mitur e cila kishte ardhur nga Greqia për pushime në Sarandë, rezulton e zhdukur prej 24 orësh

Izarua Kulla, 15 vjeç qëndronte në shtëpinë e gjyshes së bashku me dy motrat e saj, por prej ditës së djeshme nuk ka asnjë shenjë.

Pasi kanë kuptuar largimin e vajzës së tyre, prindërit kanë ardhur me urgjencë nga Greqia dhe kanë bërë denoncimin në komisariatin e policisë.

Nëna e 15 vjeçarës u shpreh se nuk është dijeni nëse vajza është larguar me dëshirë apo e kanë rrëmbyer

Artikulli i kaluar

Si përgjohej grupi i drogës, dërgesat e kokainës cilësoheshin si “beton”

Artikulli i ardhshem

Portugali – Francë, legjenda e futbollit ia dorëzon trofeun fituesit