Lajme

Shqipëri- Armeni, edhe në Sheshin e Prishtinës


Ndeshja Shqipëri- Armeni, pritet të zhvillohet sot në stadiumin Elbasan Arena.

Me këtë rast, në përkrahje të kombëtares Kuq e Zi, në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë, që nga ora 14:00 nis festë e madhe.

Në një monitor Arena dhe me lidhje të shumta direkte nga Shqipëria, pritet të jetë një atmosferë vërtetë e veçantë.

Vlera Jusufi dhe Andin Loka, do të përcjellin tek ju emocionet e ndeshjes së shumëpritur.

“Janë të ftuar të gjithë qytetarët në DigitAlb Arena në Sheshin e Prishtinës.Do të jetë një atmosferë e veçantë. Do të kemi lidhje të shumta me Super Sport, me qëllim që të gjithë shqiptarët të jenë të bashkuar”, ka thënë Vlera Jusufi për Indeksonline. /Indeksonline/

Artikulli i kaluar

Njëqind të pasmet më të bukura në botë (Foto +18)

Artikulli i ardhshem

Ajri i Kosovës po vret

A.M

A.M

Portali "Infokusi.com" është medium online. Mirëmbahet nga kompania mediale "Infokusi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Infokusit".