Infokusi Images

Shembet ndėrtesa e Lulzim Bashės nė Vlorė (Video)

E shtunë, 14 dhjetor 2013 / 14:30

Kompleksi Jon te Uji i Ftohtė nė Vlorė, ėshtė shembur, por vetėm pjesėrisht.

Mediat nė shqiptare, raportojnė se plani ishte qė objekti tė shembej i tėri, por ende nuk dihet pse kjo nuk ėshtė realizuar.

Objekti ishte nė pronėsi tė Xhuvi Sharxhit dhe Xhafer Isufit, vjehrri i Lulzim Bashkės.

Shkruaj koment

Emri:
Email:
Komenti:

“The Mask of Zoro”

Heroi i filmave vizatimorė ,miku mė ...

Infokusi Images

KOMUNA E KIJEVĖS!

Kijeva, njė vendbanim i cili nė viti...

Infokusi Images

MEMORIALI I MBYLLUR DHE TRIBUNALI QĖ PO HAPET

Memoriali do tė hapet dhe siē thuhet...

Infokusi Images

“Ku rafsha mos u vrafsha”!

E shtrirė nė divan po mendoja pėr ve...

Infokusi Images
reklama www.trembelat.com

Ėndrrat qė realizohen vetėm kur zgjohemi nga gjumi!

Shkruan: Shqipe PantinaLajmi I fundi...

Infokusi Images