Lifestyle

Shumë shpejtë kjo bukuroshe do të bëhet e famshme, arsye gjoksi i saj shërthyes (Foto/Video)

14:58 | 18 April 2017
Bukuroshja Sophie Mudd shumë shpejtë mund të bëhet e famshme

Kjo bukuroshe tashmë ka 500,000 ndjekës në Instagram, dhe në këtë rjet social ajo shpërndanë vazhdimisht video dhe foto mjaft provokuese, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Në një video që është shpërndar në internet, bukuroshja 18-vjeçare paraqitet me një gjoks mjaft bombastik.

Bikinit mezi i mbajnë gjoksin e saj dhe për këtë ajo ka marrë shumë pëlqime nga fansat e saj.

Etiketa: