Fun & Video

Skandal: Profesori filmon veten duke bërë seks me studenten (Video 18+)

23:27 | 17 July 2017

Ky profesor nuk e ka kuptuar siç duhet rrezikun e rrjeteve sociale.

Ai ka filmuar veten në mensë duke bërë seks me studenten, por tashmë video ka dalë në qarkullim dhe ai është në telashe serioze.

Historia po bën bujë në rrjet.