Auto&Tech

Spiunohet Jeep Wrangler Pickup i ri para debutimit (Foto)

13:42 | 19 May 2017 | Autori: Infokusi

Jeep është duke bërë gati modeli e ri të Wrangler Pickup, i cili është spiunuar gjatë testimit, transmeton koha.net.

Jeep është përkujdesur shumë që ta kamuflojë, pasi është i mbuluar pothuajse i tëri, dhe e vetmja gjë që mund të vërehet janë pasqyrat e mëdha anësore.

Sipas raportimeve Jeep Wrangler Pickup është shumë larg prodhimit dhe nuk pritet që të dalë në treg deri në fund të dekadës.

Fuqia e tij vjen nga një motor me katër cilindra turbocharged V6 me benzinë që prodhon 300 kuaj fuqi, ndërsa marshin e ka manual me pesë shpejtësi.

Etiketa:

Të tjera