Auto&Tech

Spiunohet Jeep Wrangler Pickup i ri para debutimit

15:00 | 18 May 2017

Jeep është duke bërë gati modeli e ri të Wrangler Pickup, i cili është spiunuar gjatë testimit, transmeton koha.net.

Jeep është përkujdesur shumë që ta kamuflojë, pasi është i mbuluar pothuajse i tëri, dhe e vetmja gjë që mund të vërehet janë pasqyrat e mëdha anësore.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Sipas raportimeve Jeep Wrangler Pickup është shumë larg prodhimit dhe nuk pritet që të dalë në treg deri në fund të dekadës.

Fuqia e tij vjen nga një motor me katër cilindra turbocharged V6 me benzinë që prodhon 300 kuaj fuqi, ndërsa marshin e ka manual me pesë shpejtësi.

Loading...