Sport

Tifozët tallen me formacionin e vitit që e zgjodhën trajnerët e Superligës

19:49 | 12 January 2018 | Autori: Infokusi

Federata e Futbollit të Kosovës ka organizuar ceremoninë e Laureatëve të Vitit 2017.

Formacioni më i mirë i vitit sipas trajnerëve të Vala Superligës është ky: Faton Maloku, Armend Thaçi, Armend Dallku, Ardian Limani, Rron Broja, Hamdi Namani, Mentor Zhdrella, Xhevdet Shabani, Florent Hasani, Mirlind Daku dhe Genc Hamiti, përcjellë Gazeta Olle.

Adhuruesit e Superligës e kanë kritikuar ashpër përzgjedhjen e trajnerëve.

Në postimin e gazetës për opinionet e tyre në Facebook, shumica absolute e komentuesve kanë kritikuar 11-shen.

Për disa prej tyre, formacioni u bë “me të njofshëm”, për disa ishte komik e për disa të tjerë i tmerrshëm.

Më poshtë i keni disa prej komenteve rreth formacionit.

cats

Etiketa:

Të tjera