Kuzhina

Topëza me tre përbërës

14:34 | 14 November 2017 | Autori: Infokusi

Përbërësit

1 gotë sheqer
2 vezë
2 gota kokos

Hapat

1
Vezët dhe sheqerin i rrahim në një enë derisa te përfitojmë një krem.

2
Pastaj ia shtojmë kokosin dhe nga glazura fillojmë të bëjmë topa të vegjël.

3
Topëzat i rëndisim në tepsi për pjekje në temperaturë 180 gradë celsius.

4
Ju bëftë mirë!

Etiketa:

Të tjera