Lajme

Vetura futet brenda një supermarketi në qendër të Podujevës (FOTO)

15:45 | 19 May 2017 | Autori: Infokusi

Një veturë raportohet të jetë futur brenda në një supermarket në Podujevë.

Sipas gazetares së KlikPress e cila po raporton nga vendi i ngjarjes, kjo ngjarje ka ndodhur sot rreth orës 15:00, kur një veturë e tipit, “VW Touran” ka hyrë brenda në një supermarket në qendër të Podujevës, shkruan KlikPress.net

Policia dhe ambulanca kanë dal në vendin e ngjarjes dhe është thënë të mos ketë të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sipas informacioneve të para që kemi vozitësi është një burrë në moshë i cili nuk ka arritur ta ndalë veturën, dhe si pasojë është futur në supermarket.

Policia e Kosovës ende nuk ka dalë me ndonjë raport zyrtar. KlikPress do të vazhdojë t’iu mbajë të informuar për këtë ngjarje.

 

Etiketa:

Të tjera