Fun & Video

Videoja qesharake tregon se si është të jetosh me trinjakë “problematik” (Video)

14:53 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi

Lazdrimi i trinjakeve duke bërë “kërdi” në shtëpinë e tyre familjare janë kapur nga kamera që nëna e tyre kishte vendosur- për të parë se çfarë bëjnë atë kur ajo largohet.

Tots Dolly, Annie dhe Gerard Smith, tani 17 muajsh, nga Liverpool, në mënyrë të qartë i japin shumë tension prindërve  Kate dhe Gerard, të cilët po ashtu kanë një vajzë tjetër 3 vjeçare, Tia dhe një djalë Louie, 11, transmeton Indeksonline.

Në video, treshja super- e lezetshme shihet si “bëjnë” luftë mes veti gjatë darkës, e po ashtu edhe disa probleme tjera.


Të tjera