Rozë

VIP-at shqiptarë në konkurencë (FOTO)


Vip-at shqiptarë duket se kohët e fundit edhe më shumë i janë dedikuar me kohë të plotë palestrës.

E kthyer tashmë në një trend, ata janë në konkurencë të plotë për të qënë sa më në formë dhe kjo duket qartë në fotot që postojnë në rrjetet sociale. tranmeton albeu.com

I gjithë ky rrugëtim përcillet në këtë foto galeri, ku pjesë e saj janë Adelina Tahiri, Soni Malaj, Nora Istrefi, Morena Taraku etj. lajmi.net

 

Artikulli i kaluar

Rusia i gëzohet fitores së një politikane pro ruse në Moldavi

Artikulli i ardhshem

Rita Ora e veshur deri në fyt (Foto)

A.M

A.M

Portali "Infokusi.com" është medium online. Mirëmbahet nga kompania mediale "Infokusi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Infokusit".