Infokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi ImagesInfokusi Images

Miranda Kerr, njė trup perfekt (Video + Foto)

E mërkurë, 03 tetor 2012 / 11:24

Ajo konsiderohet si modelja me trupin mė tė mirė dhe jo mė kot.

Kėtė gjė e vėrtetojnė fotot e mėposhtme, nė tė cilat Miranda Kerr shfaqet e mrekullueshme. Pėr tė pasur kėto linja fantastike, 29-vjeēarja ushtrohet shumė fizikisht dhe natyrisht qė konsumon ushqim tė zgjedhur.

Shkruaj koment

Emri:
Email:
Komenti:

“The Mask of Zoro”

Heroi i filmave vizatimorė ,miku mė ...

Infokusi Images

KOMUNA E KIJEVĖS!

Kijeva, njė vendbanim i cili nė viti...

Infokusi Images

MEMORIALI I MBYLLUR DHE TRIBUNALI QĖ PO HAPET

Memoriali do tė hapet dhe siē thuhet...

Infokusi Images

“Ku rafsha mos u vrafsha”!

E shtrirė nė divan po mendoja pėr ve...

Infokusi Images
reklama www.trembelat.com

Ėndrrat qė realizohen vetėm kur zgjohemi nga gjumi!

Shkruan: Shqipe PantinaLajmi I fundi...

Infokusi Images