Rozë

Xhesika në krahët e fituesit të BB8, në një club nate (Foto)

16:40 | 19 June 2017 | Autori: Infokusi

Që prej shfaqjes së saj në showbizin shqiptar, në rolin e Xhesikës tek seriali O sa mirë, Arta Nitaj i pushtoi mediat rozë.

Trupi i saj seksi dhe fytyra ëngjëllore kompletojnë figurën e një vajze depërtuese.

U përfol për lidhjen dhe ndarjen e saj me djalin e Hashim Thaqit, gjë që nuk u pohua po as nuk u mohua nga dyshja.

Tani ajo shfaqet në një club nate në Prishtinë në krahët e fituesit të BB9 Vesel Kurtishaj, transmeton Artistët Shqiptarë.

Se a kan nisur një lidhje këta të dy mbetet të shihet në ditët në vazhdim.

Të tjera