Sport

5 kundërshtarët e Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve

Autori: Gazeta inFokus 10:24 | 07 December 2017

Ekipi i Zinedine Zidane rrezikon një kundërshtar të fortë në shortin e së hënës.

Real Madrid është kualifikuar në fazën e dytë të Ligës së Kampionëve por nga pozita e dytë në grup.
Andaj, ekipi i Zinedine Zidane rrezikon një kundërshtar të fortë në shortin e së hënës.

Manchester United, Paris Saint-Germain, Manchester City, Liverpool, Roma dhe Besiktas janë opsionet për kundërshtar të Real Madridit, përcjell “lajmi.net”.

Shorti që do t’i përcaktojë çifytet e fazës eliminatore të garës do të tërhiqet të hënën nga ora 12:00.

Etiketa:

Të tjera