Lajme

Aksident te Liqeni i Badovcit, dy të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 10:01 | 17 April 2018

Sot në mëngjes ka ndodhur një aksident trafiku në Badovc, në magjistralen Prishtinë – Gjilan ku janë lënduar dy persona.

Zëdhënsia e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti tha se ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit dhe si pasojë dy persona janë të lënduar.

Sipas saj të lënduarit janë dërguar menjëherë për tretman mjekësor.

Etiketa:

Të tjera