Kuzhina

Akullore me fruta pylli

Autori: Gazeta inFokus 15:21 | 06 December 2017

Përbërësit

250 gr akullore me vanilje
90 gr rrush mali
125 gr mjedra
125 gr manaferra
4 copa rrush mali i kuq

Hapat

1
Përzieni rrushin e malit, mjedrat dhe manaferrat në një tas.

2
Shtoni akullorën, rrushin e kuq dhe shërbeni në pjata të vogla.

3
Ju bëftë mirë!

Të tjera