Rozë

Anastasias po i pëlcet gjoksi dhe të pasmet (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 13 February 2018

Rivalja e Kim Kardashian nuk e lë të kalojë as edhe një ditë e vetme e mos të bëjë paraqitje në rrjetet sociale.

Anastasia Kvitko, përsëri ka shfaqur linjat e saj super seksi, shkruan Infokusi.com

Gjoksi dhe të pasmet janë arma më e fortë e saj, dhe falë tyre bukuroshja ruse tashmë është bërë e njohur në tër botën.

Anastasian ëdërrojnë ta kenë në shtrat shumica e meshkujve, por zili për format e saj të bujshme kanë edhe femrat duke përfshirë këtu edhe Kim Kardashian ./Infokusi.com

Etiketa:

Të tjera