Rozë

Angelina, e tëra në të zezë

Autori: Gazeta inFokus 14:38 | 14 February 2018

Angelina Jolie kishte nisur procedurat për divorc nga Brad Pitt 17 muaj më parë, megjithatë divorci ende nuk është finalizuar.

Negociatat për paratë dhe kujdestarinë e fëmijëve duken të jenë rraskapitëse për fituesen e çmimit Oskar, veçanërisht tani që të dy kanë kërkuar për zgjatje të procesit.

Këto zhvillime si duket e kanë munduar aktoren pasi që në paraqitjen e saj të fundit, ajo nuk dukej në elementin e saj më të mirë.

Madje, ajo ishte veshur e tëra në ngjyrë të zezë, teksa po zbriste shkallët e një ndërtese në Los Angeles.

 

Etiketa:

Të tjera