Lajme

Arrestohen 10 persona

Autori: Gazeta inFokus 10:27 | 11 December 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë arrestuar 10 persona.

Të arrestuarit janë ndaluar në lokacione të ndara dhe dyshohen për vepra të ndryshme penale, transmeton Infokusi.com

Sipas Policisë një nga të arrestuarit është liruar në procedurë të rregullt.

4 të tjerë janë dërguar në mbajtje ndërsa 5 të tjerë në vuajtje të dënimit./INFOKUSI

Të tjera