Sport

Bayerni kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Autori: Gazeta inFokus 19:56 | 14 March 2018

Skuadra bavareze  është kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi.

Bayerni ka shënuar fitore në udhëtim te Besiktas me rezultatin 3:1 (takimi i parë 5:0) dhe është kualifikuar me lehtësi në fazën tjetër të ligës së Kampionëve.

Golat për skuadrën gjermane i shënuan Alcantara, Gonul (autogol) dhe Wagner, ndërsa për Besiktas shënoi Love.

Etiketa:

Të tjera