Rozë

Big Mama, linja trupore për t’u pasur zili (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 21:14 | 04 November 2017

Big Mama i ka arritur format e dëshiruara trupore, ashtu që kohë pas kohe publikon imazhe që vënë në pah linjat e saja.

Këngëtarja nga Tetova, e cila e ka dëshmuar veten edhe si moderatore televizive, ka arritur t’i largojë kilogramët e tepërt dhe tashmë po merr lëvdata për fizikun e saj.

Në një imazh të postuar gjatë të shtunës në Instagram, Besiana Kasami duket për mrekulli.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, të shkurtër dhe duket shumë bukur.Është raportuar se për t’i arritur këto forma trupore, Big Mama është dashur t’i nënshtrohej ndërhyrjes kirurgjike.

Në fillim të këtij viti mediat spekuluan se këngëtarja kishte bërë një operacion në lukth, për të reduktuar konsumimin e ushqimit.Sido që të jetë, Bigi ka arritur që të bëjë një trup për t’u pasur zili dhe fansat e pëlqejnë për këtë.

Sa i përket karrierës muzikore, fansat janë në pritje të diçkaje të re nga këngëtarja.

Të tjera