Auto&Tech

BlackBerry Key2, mësohen detajet e telefonit të ri

Autori: Gazeta inFokus 18:33 | 15 May 2018

Ish prodhuesi i njohur i telefonëve, BalckBerry është gati për tu rikthyer përsëri në treg me një model të ri.

BlackBerry Key2 quhet modeli i ri që do të lansohet me datë 7 qershor të këtij viti.

Çmimi i këtij telefoni do të jetë 450 dollarë.

KeyTwo do të ketë Wi-Fi me dy banda (2.4GHz dhe 5GHz) dhe do të vijë me Android Oreo. Telefoni do të ketë kamerë të dyfishtë në pjesën e pasme.

Etiketa:

Të tjera