Rozë

Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos

Autori: Gazeta inFokus 15:17 | 13 March 2018
Kastro Zizo ka publikuar një foto të rrallë me Bleona Qeretin.

Në foton e postuar këngëtarja shqiptare i është hedhur në krah kantautorit të njohur, shkruan lajmi.net

E nëpërmjet këtij imazhi dyshja e kanë dëshmuar se e kanë një miqësi shumë të afërt mes vete. Kjo nuk është hera e parë që Bleona dhe Kastro shihen bashkë.

Ndryshe kujtjomë se Bleona së fundmi ishte emri më i komentuar në media shkak i zhveshjes së tepruar teksa parakalonte në ‘Oscars’.

Etiketa:

Të tjera