Sport

‘Bomba’ e mbrëmjes vjen nga Real Madridi

Autori: Gazeta inFokus 18:32 | 23 January 2018

Agjentja dhe gruaja e Mauro Icardit ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet me djalin e saj duke udhëtuar drejtë Madridit.

Sipas AS,  Wanda mund të ketë udhëtuar për t’u takuar me drejtuesit e Realit për një transferimi të mundshëm të supersulmuesit argjentinas, shkruan infokusi.

Dëshira e madhe  e trajnerit Zinedine Zidane mund të transferohet në verë te skuadra e madhe spanjolle.

Ky transferim mund ti kushtojë  rreth 100 milionë euro. /INFOKUSI.COM

wand_1516725516-9595012 wandaa_1516725524-630208

Etiketa:

Të tjera