Sport

Bournemouth – Arsenal, formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 11:29 | 14 January 2018

Bournemouth dhe Arsenal takohet sot në kuadër të javës së 23-të në premier ligën angleze, shkruan infokusi.com.

Përballja Bournemouth – Arsenal luhet sot me fillim nga ora 14:30.

Këto janë formacionet.

Bournemouth : Begovic, Smith, Francis, S. Cook, Daniels, Ibe, L. Cook, Arter, Pugh, Afobe, Wilson

Arsenal : Cech, Chambers, Mustafi, Holding, Bellerin, Iwobi, Xhaka, Maitland-Niles, Ozil, Sanchez, Lacazette

Etiketa:

Të tjera