Fun & Video

Burri vret gruan e tij, sepse “ajo ishte e varur nga Facebook-u”

Autori: Gazeta inFokus 15:36 | 17 April 2018

Një burrë ka vrarë gruan e tij në Indi, duke deklaruar se ajo rrinte “ditë e natë” në Facebook dhe WhatsApp, duke injoruar kështu edhe familjen e saj.

Personi i njohur si Hariom, e mbyti 32 vjeçaren Luxmi gjatë kohës që ajo ishte në gjumë, në banesëne tyre në Gurgaon, një qytet pranë Delhit.

Babi i saj gjeti Hariomin e ulur pranë trupit të pajetë të vajzës së tij, para se të telefononte policinë.

Pas arrestimit, Hariom, 35 vjeç, tha se e bleu një telefon të mençur disa vjet pas martesës së tyre në vitin 2006.

Pas kësaj, ai tha se Luxmi filloi të kalonte orë në telefon duke biseduar me njerëz të tjerë përmes mediave sociale.

Të tjera