Lifestyle

Buzë të kuqe si Kendall Jenner (Foto)

11:31 | 13 November 2017 Autori: Infokusi

Në mesin e ngjyrës së errët dhe asaj rozë, edhe buzëkuqi me ngjyrë të kuqe është duke u kthyer në trend.

Emri i kësaj sezone është ngjyra e kuqe, ku ka shumë mënyra se si mund ta zbukuroni veten në përditshmëri, transmeton Telegrafi.

Për nder të ditëlindjes së saj, inspirohuni nga Kendall Jenner, e cila është eksperte sa i përket kombinimit të buzëve të kuqe me rroba të ndryshme!

Të tjera