Lifestyle

Çfarë nuk duhet të bëjnë femrat në praninë e meshkujve

Autori: Gazeta inFokus 08:46 | 07 February 2018

Ka disa gjëra që femrat nuk duhet t’i bëjnë kurrë kur janë në shoqërinë e partnerit të tyre.

Sipas studimeve, sa më shumë kalojnë vitet, aq më shumë çiftet kanë tendencën për të ndarë çdo detaj të jetës së përditshme me njëri-tjetrin.

Por, kjo gjë dëmton imazhin që njerëzit kanë për partnerin. Më poshtë po ju tregojmë gjërat që femrat nuk duhet të bëjnë në praninë e meshkujve.

Mos vishni të brendshme gjyshesh – Korsetë janë ato që burrat i quajnë “mbathjet e gjyshes” dhe nuk janë aspak seksi

Mbylleni derën e tualetit – Shumë çifte në një pikë fillojnë të shkojnë në tualet duke e lënë derën hapur dhe këtë e bëjnë kryesisht femrat: meshkujt nuk e thonë, por do të preferonin të mos e ndanin këtë eksperiencë

Mos u depiloni – Depilimi i heq urinë seksuale meshkujve

Mos hani shumë – Kujdes me ngrënien nëse keni pak kohë që shoqëroheni me partnerin. Sipas meshkujve, femra shihet nga sjellja në tryezë

T

Të tjera