Sport

City godet me dy super transferime

Autori: Gazeta inFokus 11:40 | 17 April 2018

Skuadra e Pep Guardiolas është në rrugë të mirë për të bërë dy goditje në merkaton e verës, shkruan infokusi.

LEXO EDHE: Lladrovci i drejtohet Batatinës me deklaratën e vitit

Bëhet fjalë për futbollistin e Shaktar, Fred i cili ka vlerën prej 50-60 milionë euro, dhe  ylli i Leicesterit Mahrez, i cili ishte shumë afër transferimit në janar,  çmimi i të cilit do të jetë i ngjashëm me atë të Fredit, shkruan The Sun. /infokusi.com

Etiketa:

Të tjera