Rajoni dhe Bota

Deklarata tronditëse e Tahirit: Do më arrestojnë nesër

Autori: Gazeta inFokus 23:15 | 19 October 2017
Tahiri tha se kjo Prokurori po bën atë që se ka bërë kurrë me asnjë politikan tjetër.

Sipas tij, ajo po kërkon direkt arrestimin e ish-ministrit të Brendshëm, por pa hetuar lidhjet e tij me grupin kriminal të Habilajve.

Të tjera