Siguri

DiCaprio ndahet nga e dashura

Autori: Gazeta inFokus 09:51 | 19 May 2017

Leonardo DiCaprio i ka dhënë fund lidhjen me bukuroshen Nina Agdal.

Aktori 42-vjeçar dhe modelja 25-vjeçare e “Sports Illustrated” i kanë dhënë fund lidhjes së tyre para katër ditëve, raporton DailyMail.

“Ata vendosën se ideja më e mirë është ndarja”, ka thënë një burim për tabloidin britanik. “Ata kanë mbetur shokë”, ka shtuar ky burim.

Etiketa:

Të tjera