Rozë

Diell, det, tatuazhe dhe… Olivia Buckland – FOTO

19:42 | 13 March 2018 Autori: Infokusi

Olivia Buckland u bë e famshme në reality show britanik “Love Island” për lidhjen e saj të gjatë me Alex Bowen, të cilën çifti e finalizoi me fejesë.

Ylli 25 vjeçar ka vërtetuar se është më e dashuruar se kurrë më parë teksa është fotografuar krahë të fejuarit të saj këtë të martë në Barbados.

E veshur me bikini portokalli, Olivia ka shfaqur fizikun e saj mahnitës të mbuluar me tatuazhe ndërkohë që ka shijuar rrezet e diellit.

Etiketa:

Të tjera